Trwające

Zakończone

Niedziela 14:45 AZS Gliwice Nogły / Stych  8 : 11  MCC Warszawa Team Gęśla

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Nogły / Stych X 2 0 3 0 0 3 0 0 X 8
MCC Warszawa Team Gęśla 0 4 0 1 2 0 3 1 X 11

Niedziela 14:45 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka  8 : 3  KKC Startek Pryczkat

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka X 1 0 2 1 2 1 1 0 X 8
KKC Startek Pryczkat 0 1 0 0 0 0 0 2 X 3

Niedziela 14:45 KKC Staszczak / Marek  4 : 11  KKC/POS Wróbel/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Staszczak / Marek X 1 0 0 1 0 1 1 0 X 4
KKC/POS Wróbel/Grzelka 0 5 3 0 1 0 0 2 X 11

Niedziela 14:45 KKC Ice Devils  8 : 0  CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Ice Devils X 1 2 1 2 2 X X X X 8
CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis 0 0 0 0 0 X X X X 0

Niedziela 12:00 AZS Gliwice Nogły / Stych  6 : 4  KKC Świąteczny Bigos

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Nogły / Stych X 0 1 1 2 1 1 0 0 X 6
KKC Świąteczny Bigos 2 0 0 0 0 0 1 1 X 4

Niedziela 12:00 MCC Warszawa Misie  7 : 7  TEAM DRELICH

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Warszawa Misie X 0 3 0 2 0 1 1 0 X 7
TEAM DRELICH 2 0 2 0 2 0 0 1 X 7

Niedziela 12:00 CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis  12 : 5  KKC San Escobar

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis X 2 1 2 0 0 0 4 3 X 12
KKC San Escobar 0 0 0 2 2 1 0 0 X 5

Niedziela 10:00 KKC Staszczak / Marek  9 : 8  KKC Startek Pryczkat

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Staszczak / Marek X 1 0 0 0 5 0 3 0 X 9
KKC Startek Pryczkat 0 2 1 1 0 2 0 2 X 8

Niedziela 10:00 KKC Bajlando  9 : 10  KKC Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Bajlando X 0 2 0 3 4 0 0 0 X 9
KKC Ice Devils 1 0 2 0 0 1 2 4 X 10

Niedziela 10:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka  13 : 6  BKC Bielczatki 1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka X 5 0 0 2 0 4 2 0 X 13
BKC Bielczatki 1 0 1 1 0 2 0 0 2 X 6

Niedziela 10:00 KKC/POS Wróbel/Grzelka  7 : 5  MCC Warszawa Team Gęśla

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC/POS Wróbel/Grzelka X 0 1 2 0 2 0 2 0 X 7
MCC Warszawa Team Gęśla 1 0 0 2 0 1 0 1 X 5

Niedziela 8:00 BKC Bielczatki 2  12 : 5  MCC Heroes of Stones and Brooms III

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki 2 X 0 3 2 0 4 1 0 2 X 12
MCC Heroes of Stones and Brooms III 2 0 0 1 0 0 2 0 X 5

Niedziela 8:00 KKC Smog B  5 : 6  KKC P.U.B.

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 1 0 0 0 1 1 1 1 X 5
KKC P.U.B. 0 4 1 1 0 0 0 0 X 6

Sobota 17:00 CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis  7 : 8  MCC Warszawa Team Gęśla

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis 3 0 1 1 0 2 0 0 X 7
MCC Warszawa Team Gęśla X 0 3 0 0 2 0 2 1 X 8

Sobota 17:00 AZS Gliwice Nogły / Stych  4 : 10  KKC/POS Wróbel/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Nogły / Stych X 0 0 0 3 0 0 0 1 X 4
KKC/POS Wróbel/Grzelka 2 1 1 0 3 2 1 0 X 10

Sobota 17:00 KKC Startek Pryczkat  9 : 6  BKC Bielczatki 1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Startek Pryczkat X 2 0 2 0 1 0 2 2 X 9
BKC Bielczatki 1 0 1 0 2 0 3 0 0 X 6

Sobota 17:00 KKC Staszczak / Marek  11 : 5  AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Staszczak / Marek X 4 0 0 2 1 0 2 2 X 11
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka 0 3 1 0 0 1 0 0 X 5

Sobota 15:00 KKC P.U.B.  5 : 8  TEAM DRELICH

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC P.U.B. X 1 0 1 0 2 0 1 0 X 5
TEAM DRELICH 0 2 0 2 0 3 0 1 X 8

Sobota 15:00 KKC Bajlando  9 : 7  KKC San Escobar

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Bajlando X 0 0 1 2 0 4 0 2 X 9
KKC San Escobar 1 1 0 0 2 0 3 0 X 7

Sobota 15:00 KKC Ice Devils  14 : 0  MCC Heroes of Stones and Brooms III

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Ice Devils X 1 2 0 5 1 2 2 1 X 14
MCC Heroes of Stones and Brooms III 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Sobota 15:00 KKC Świąteczny Bigos  9 : 9  MCC Warszawa Misie

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Świąteczny Bigos X 3 0 0 0 1 0 4 1 X 9
MCC Warszawa Misie 0 1 2 3 0 3 0 0 X 9

Sobota 13:00 KKC Startek Pryczkat  7 : 7  AZS Gliwice Nogły / Stych

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Startek Pryczkat X 0 1 0 0 2 0 4 0 X 7
AZS Gliwice Nogły / Stych 1 0 1 1 0 2 0 2 X 7

Sobota 13:00 KKC Smog B  5 : 5  BKC Bielczatki 2

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 1 1 0 0 1 1 0 1 X 5
BKC Bielczatki 2 0 0 2 1 0 0 2 0 X 5

Sobota 13:00 CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis  4 : 7  KKC Staszczak / Marek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis X 1 2 0 0 0 0 1 0 X 4
KKC Staszczak / Marek 0 0 1 2 1 1 0 2 X 7

Sobota 10:00 KKC Świąteczny Bigos  6 : 8  AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Świąteczny Bigos X 3 0 0 1 1 0 1 0 X 6
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka 0 1 1 0 0 4 0 2 X 8

Sobota 10:00 KKC San Escobar  2 : 8  BKC Bielczatki 1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC San Escobar X 0 0 0 0 0 2 0 0 X 2
BKC Bielczatki 1 2 1 1 1 1 0 1 1 X 8

Sobota 10:00 KKC Ice Devils  4 : 8  KKC/POS Wróbel/Grzelka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Ice Devils X 0 1 2 0 1 0 0 0 X 4
KKC/POS Wróbel/Grzelka 0 0 0 1 0 4 2 1 X 8

Sobota 8:00 KKC Bajlando  7 : 6  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Bajlando X 2 0 0 0 0 0 4 1 X 7
KKC Smog B 0 2 1 1 1 1 0 0 X 6

Sobota 8:00 KKC P.U.B.  6 : 11  MCC Warszawa Team Gęśla

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC P.U.B. X 1 0 2 1 0 0 2 0 X 6
MCC Warszawa Team Gęśla 0 2 0 0 4 1 0 4 X 11

Sobota 8:00 BKC Bielczatki 2  5 : 12  MCC Warszawa Misie

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki 2 X 1 3 0 1 0 0 0 0 X 5
MCC Warszawa Misie 0 0 3 0 3 1 1 4 X 12

Sobota 8:00 MCC Heroes of Stones and Brooms III  5 : 5  TEAM DRELICH

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Heroes of Stones and Brooms III X 2 0 0 0 0 2 0 1 X 5
TEAM DRELICH 0 1 1 1 0 0 2 0 X 5

Piątek 19:00 CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis  11 : 5  MCC Warszawa Misie

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CC Rudzisu Rudzite / Rudzitis 0 1 3 1 0 2 0 4 X 11
MCC Warszawa Misie X 1 0 0 0 3 0 1 0 X 5

Piątek 19:00 KKC Świąteczny Bigos  8 : 4  BKC Bielczatki 2

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Świąteczny Bigos 0 1 1 0 3 0 2 1 X 8
BKC Bielczatki 2 X 1 0 0 2 0 1 0 0 X 4

Piątek 19:00 KKC San Escobar  7 : 5  MCC Warszawa Team Gęśla

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC San Escobar 1 0 2 1 0 2 1 0 X 7
MCC Warszawa Team Gęśla X 0 2 0 0 1 0 0 2 X 5

Piątek 19:00 KKC/POS Wróbel/Grzelka  6 : 6  KKC P.U.B.

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC/POS Wróbel/Grzelka X 3 0 1 0 1 0 0 1 X 6
KKC P.U.B. 0 2 0 1 0 1 2 0 X 6

Piątek 17:00 BKC Bielczatki 1  7 : 7  KKC Ice Devils

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Bielczatki 1 0 1 0 0 2 1 0 3 X 7
KKC Ice Devils X 3 0 1 1 0 0 2 0 X 7

Piątek 17:00 TEAM DRELICH  0 : 13  KKC Startek Pryczkat

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
TEAM DRELICH 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
KKC Startek Pryczkat X 1 1 1 5 1 2 1 1 X 13

Piątek 17:00 AZS Gliwice Nogły / Stych  8 : 0  MCC Heroes of Stones and Brooms III

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Nogły / Stych X 1 2 2 1 2 X X X X 8
MCC Heroes of Stones and Brooms III 0 0 0 0 0 X X X X 0

Piątek 17:00 AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka  11 : 8  KKC Bajlando

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Koleżanka X 5 0 1 0 2 0 3 0 X 11
KKC Bajlando 0 2 0 1 0 2 0 3 X 8

Piątek 15:00 KKC Smog B  4 : 8  KKC Staszczak / Marek

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 1 0 1 0 0 2 0 0 X 4
KKC Staszczak / Marek 0 1 0 3 1 0 2 1 X 8

Wkrótce